Červenec 2012

Premiéra filmu Hotel Transylvánie

31. července 2012 v 19:20 | Natka
Konečně bylo oznámeno datum premiéry filmu Hotel Transylvánie, ve kterém Sel dabovala jednu poslavu :) Premiéra bude už 21.srpna v Torontu na mezinárodním filmovém festivalu. Tento festival patří mezi ty největší na světě, ale Seleny účast zatim nebyla potvrzena. Pamatujete si, že Sel se také má objevit ve filmu Aftershock?! Ten má mít premiéru též na tomto filmovém festivalu :) Doufám, že Sel se na premiéře objeví! :)


Kopíruj se zdrojem

SUPER.CZ: Líbí se vám? Roztomilá Selena Gomez si nechala ustřihnout ofinu a vypadá na čtrnáct

31. července 2012 v 17:36 | Natka
Na bulvárních stránkách super.cz napsali článek o nové změně vlasů Sel :) Docela mě pobavili no.. ale zajmalo by mě jestli je pravda, že ta změna je kvůli pokačování filmu The Getaway :))

Zpěvačka a herečka Selena Gomez (20) rozhodně nepotřebuje omladit svůj vzhled, ani předtím na svých dvacet let nevypadala, ale po její nejnovější změně účesu připomíná školačku. Fotografii své proměny poslala na internet a hned se dočkala desítek nadšených komentářů od svých fanoušků. Selena tak alespoň lépe pasuje ke svému mladšímu partnerovi Justinu Bieberovi (18).

A proč se mladá herečka rozhodla navštívit kadeřníka? Verdikt za ni udělali producenti nového filmu The Getaway, který se dostane do kin příští rok. Její postava si prý ofinu vyžadovala, a tak šla Selena pod nůžky.
Nadšení přitom nejsou jen její obdivovatelé, ale i samotná Selena. Ta ke snímku připsala: "Nové vlasy pro nový film :) Miluji tuhle změnu účesu."
Vedle Gomez se ve snímku objeví hvězdné obsazení včetně Ethana Hawka, Jona Voighta nebo Bruce Payna. Natáčení začalo již v květnu v bulharské metropoli Sofia a nyní bude pokračovat.
Selena Gomez s ofinkou.

Love You Like a Love Song je nominované na VMA 2012!

31. července 2012 v 14:21 | Natka
Love You Like a Love Song dosáhlo dalšího úspěchu! Tento videoklip je nominovaný v kategorii "Best Female Video Clip" na letošních Video Music Awards 2012, které se konají 6.září v Los Angeles. Minulý rok byla Selena na této akci moderátorka :) Hlasovat můžete tu, musíte mít účet buď na Twitteru nebo na Facebooku a hlasovat můžete neomezeně! Já se budu snažit hlasovat co nejvíce, protože Sel je v této kategorii nominovaná poprvé a chci, aby vyhrála, ikdyž má obrovskou konkurenci.

Nominace:
1. Beyoncé- Love On Top
2. Katy Perry- Part Of Me
3. Nicki Minaj- Starships
4. Rihanna- We Found Love
5. Selena Gomez and The Scene- Love You Like a Love Song


Kopíruj se zdrojem

Fotky z VEVO Certified

31. července 2012 v 9:23 | Natka
Objevily se dvě fotky ze dne, když si Sel převzala cenu za svoje videoklipy, které shlédlo více jak 100 mil.lidí :) Ta druhá je úžasná! <3Kopíruj se zdrojem

2 nové osobky ze zákulisí Kouzelníků z Wawerly

31. července 2012 v 9:18 | Natka

Objevily se dvě nové osobky z Kouzelníků. Obě jsou moc hezké, miluju styl Alex Russo <3Kopíruj se zdrojem

Selena o filmu Hotel Transylvánie a další..

31. července 2012 v 9:12 | Natka
Mam tu pro vás nový rozhovor Sel, ve kterém mluví především o filmu Hotel Transylvánie, ale také o jejím životě, slávě a dokonce i o Seleně Quintanille :)


Od fanoušků (28.-30.7.2012), Philadelphia

30. července 2012 v 19:50 | Natka
Miley se ve Philadelphii hodně fotí s fanoušky, což je super, protože ty fotky jsou dokonalý! <3 Doufám, že se zítra objeví z dneška nějaké candids :))Kopíruj se zdrojem

Videa od VEVO Certified

30. července 2012 v 18:43 | Natka
Sel měla v dubnu premiéru "noční verze" klipu Hit The Lights a u příležitosti také zaspívala pár písniček. Kromě toho také dostala od VEVO ocenění za svoje 4 největší hity: Who Says, Naturally, A Year Without Rain a Love You Like a Love Song, protože všechny tyto videoklipy shlédlo více jak 100 mil. lidí!! :)) VEVO s ní také natočilo rozhovory a já vám je sem všechny dávám. Zatím jsem shlédla jen to první, ale hned jak dopíšu tento článek, tak se podívám na všechny. Užijte si videa <3LOL s českými titulkami

30. července 2012 v 15:39 | Natka
Konečně se objevil nejnovější film od Miley s českými titulkami na ulozto.cz :)) Určitě se podívám, kdyby někdo chtěl také, tak tu si ho můžete stáhnout.

Tumblr_m7hj65duvj1qi8d5ho1_500_large_large

Natáčení reklamy, 29.7.2012, LA

30. července 2012 v 15:35 | Natka
Selena včera točila reklamu, ale zatím se neví na co :) Producentka této reklamy dala na Instagram tuto fotku, kde je i Justin, který přišel Sel podpořit <3 Je to úžasné, teda oni jsou úžasní... <3

"Právě jsme dokončili natáčení nové reklamy se Selenou Gomez a překvapil nás tu nečekaný host."

Kopíruj se zdrojem