Listopad 2012

Selena a Justin byli v Dave and Buster´s v New Yorku!

30. listopadu 2012 v 21:57 | Natka
Ve středu 28.11. měl Justin koncert v Madison Square Garden v New Yorku a jedna fanynka tam zahlédla Selenu, když Justin zpívat písničku "As Long As You Love Me." Poté šli každý zvlášť do Dave and Buster´s (restaurace) na Times Square. Pár dorazil cca. kolem půlnoci a pořád se drželi za ruku. Velmi spolehlivý zdroj US Weekly pověděl, že spolu hráli také nějaké hry. Např. závodní hra Daytona nebo Super Shot. Když hráli různé hry, tak se prý neustále drželi za ruce, smáli se a občas se i políbili, vypadali zkrátka šťastně! :o)) Jeden Justinův kolega pověděl US Weekly, že Justin byl velmi zhroucený tím co se mezi ním a Sel stalo a je velmi rád, že jsou opět spolu. Strašně mě mrzí, že se neobjevily vůbec žádné fotky, ale tak obecně i Seleny z New Yorku. Myslím, že chtějí být s Justinem diskrétní a užívat si spolu a já jim to moc přeji...! :)


Kopíruj se zdrojem

POTM na měsíc prosinec 2012

30. listopadu 2012 v 15:21 | Natka
Selena se letos objevila v docela dosti módních magazínech a to bylo právě mým motivem do POTM na měsíc prosinec, který začíná už zítra! :) První obálka je z magazínu Cosmopolitan, druhá z Elle, třetí z Teen Vogue a čtvrtá z magazínu Glamour! :) Kdybych si měla vybra, tak fakt nevím, protože všude je Sel dokonalá, ale hlas dávám jedničce :o)) Nezapomeňte se zapisovat do kontroly a náběru affs zde.

1. Cosmopolitan

2. Elle

3. Teen Vogue

4. Glamour

Nekopíruj!!!

Selena s holčičkou z Make a Wish Foundation, NY

30. listopadu 2012 v 15:10 | Natka
Se Selenou se neobjevují žándé paparazzi fotky, takže vůbec nevím, jestli je ještě v NY, nebo je už v Los Angeles! :)) Každopádně, když byla teďka nebo možná ještě je v NY, tak navštívila jednu holčičku, která je vážně nemocná. Jinak Sel vypadala zase krásně! :)Kopíruj se zdrojem

Instagram Priscilly Deleony (29.11.2012)

30. listopadu 2012 v 14:59 | Natka
Seleny sestřenice, Priscilla dala včera na Instagram fotku se Sel z UNICEF Snowflake Ball!! :) Ta fotka je úžasná.


Kopíruj se zdrojem

Selena o spolupráci s Adidas Neo

30. listopadu 2012 v 14:55 | Natka
Internetová stránka Celebrity Teen Scoop udělala se Selenou krátký rozhovor ohledně spolupráce s Adidas Neo! :o))

CTS: Co máte ráda na Adidas Neo?!
Selena: Je to nová kolekce Adidas, vždycky jsem ji milovala a obdivovala ji. Vyjadřuje zábavu, módu a jiskru života, má zkrátka tendenci vykazovat spousta věcí.

CTS: Proč je NEO ideálním partnerem pro Vás?!
Selena: Myslím, že je to dokonalá spolupráce, protože mám ráda módu a mám individuální styl a ráda jsem se stala tváří této značky. S NEO vypadáte jinak každý den, můžete mít toto oblečení od shora až dolů a budete to pořád vy.

CTS: Jak NEO zapadá do vaší osobnosti a vašeho stylu?
Selena: Adidas NEO zapadá s mojí osobností dokonale, protože jsem pohodlá. Rozhodně se starám o to co nosím a o celkový vzhled, myslím, že to spojení s touto značkou je super pohodlné, takže ho můžete nosit každý den. Je to také super roztomilé.

CTS: Kdy jste objevila svůj smysl pro styl?!
Selena: Smysl pro módu jsem objevila asi v mých 15 letech. Byla jsem poblázněná, strašně pohodlná. I když má na sobě dlouhé šaty a podpatky, ráda nosím pohodlné věci. Míchám obvykle obojí. Jak jsem vyrůstala, tak různé trendy přicházely a odcházeli a já se s nimi také měnila.

CTS: Co pro Vás znamená Adidas NEO?!
Selena: Je to něco pro co bych riskovala svůj život, dělám věci s vášní. Myslím, že Adidas NEO opravdu opravdu pomáhá lidem se individuálně vyjádřit. To je důležité pro mě, aby fanoušci veděli, že máme všichni možnost vyjádřit se cítit se jak chceme.


Kopíruj se zdrojem

Nové, exkluzivní záběry z filmu So Undercover

30. listopadu 2012 v 14:39 | Natka
Objevilo se další video, ve kterém můžete vidět exkluzivní záběry z filmu So Undercover! :) Pro zobrazení videa klikněte tu.


Kopíruj se zdrojem


E! News o Seleny vzhledu na UNICEF Snowflake Ball

30. listopadu 2012 v 14:35 | Natka
V E! News komentovali Seleny vzhled na UNICEF Snowflake Ball! :) Na video se dostanete kliknutím zde.


Kopíruj se zdrojem


Nicki Minaj o Seleně! :)

30. listopadu 2012 v 14:29 | Natka
Nicki Minaj byla asi před dvěmi týdny dotazována na American Music Awards jestli je tak nějak její duet s Justinem o Seleně. Písnička se jmenuje Beauty and A Beat a písni se o ní mluví a Nicki řekla: ,,Samozřejmě, říkám tam její jméno, miluju jí!" V písňi se zpívá: ,,.. but i gotta keep a eye out for selener beauty..." Nevím jístli jí znáte, ale teď jí všude hrají a mě se moc líbí :)


Kopíruj se zdrojem

Vyhodnocení POTM za měsíc říjen

30. listopadu 2012 v 14:14 | Natka
Ani nevíte, jak se stydím.. :D Nechala jsem tu celý listopad POTM ze října, tak teď sem dávám vyhodnocení :) Vyhrál to outfit číslo č.3 a dostal 9 hlasů. Moc děkuji Všem za hlasování :)


Kontrola affs+ náběr affs :))

29. listopadu 2012 v 15:32 | Natka
Jelikož na mě polovina mých affs už delší dobu kašle, tak jsem se rozhodla, že udělám kontrolu a nábor affs :) Jako vždy, kdo se nezapíše- mažu! Snad se vás zapíše co nejvíce! :) Kontrola probíhá do 7.12.2012.

Pro moje affs:
Jméno
Blog

Pro nové affs:
Jméno:
Blog:
Proč chceš spřátelit?!
Zaměření blogu