Leden 2013

Obsazení ze SB pojedou do Říma + nová stills

31. ledna 2013 v 19:08 | Natka
WOW! Každý den se objeví nějaká nová stills, nebo zajímavá informace a dnes oboje! :D Herci z filmu Spring Breakers kromě Berlína, Paříže a Madridu také navštíví Řím :) 22.února se projdou po červeném koberci a setkají se s vybranými italskými fanoušky. Premiéra se bude konat v kině jménem Adriano na náměstí Cavour a vše začne v 15.00 hodin :) Říkám to asi po sté, ale je úžasné, že film má takovou propagaci v Evropě, jsem vážně moc ráda. No a pak se také objevila nová stills se Selenou a dokonce je to první stills, na které je oblečená né do plavek :o)) Je úžasná!! :)


Kopíruj se zdrojem

Na cestě k přátelům, 30.1.2013, Studio City

31. ledna 2013 v 14:57 | Natka
Miley šla včera odpoledne navštívit své přátelé ve Studio City :) Měla úžasný outfit, ty kalhoty, boty, kabelka, bunda.. prostě dokonalá a jak se usmívala, to bylo úžasné. Takové candids mam nejradši :o))


Kopíruj se zdrojem

Scany francouzského časopisu Premiere

31. ledna 2013 v 14:45 | Natka
Včera ve Francii vyšel speciál časopisu Premiere věnovaný filmu Spring Breakers :) Níže se můžete podívat na scany, jsou vážně úžasné! :o))


Kopíruj se zdrojem

E!News o speciálním vydání Vanity Fair

31. ledna 2013 v 14:09 | Natka
Včera jsem Vám psala, že Sel se objeví ve speciálním vydání časopisu Vanity Fair s názvem "Hollywood" a E!News o tom udělali reportáž, kde můžete vidět nové fotky Sel z photoshootu :) Video najdete tu :)


První scany z Cosmopolitanu (březen 2013)

31. ledna 2013 v 14:00 | Natka
Objevily se první scany z březnového vydání časopisu Cosmopolitan, jehož tváří je naše Miley :)


Kopíruj se zdrojem

Nové, soukromé video Miley

31. ledna 2013 v 13:52 | Natka
Miley se byla v pondělí projít se svými pejsky a Cheynem a u toho jí obtěžoval jeden paparazzi. Miley to natočila na dala na Pheed :) Je mi jí fakt líto a asi bych toho chlapa zabila, kdyby takhle přede mnou poskakoval :o)) Na video se můžete podívat tu.


Selena pro E!News

31. ledna 2013 v 13:45 | Natka
Jeden reportér z E!News, Ken Baker, dělal se Sel rozhovor 29.1. na akci časopisu Nylon a já jsem Vám ho přeložila :)

Selena Gomez rozhodně nestrácí čas brečením doma kvůli rozchodu s Justinem Bieberem. ,,Mám se dobře, velmi dobře." řekla Gomez včera večer v Soho House, zatím co oslavovala zahájení vydání časopisu Nylon. "Náhravám a tolik si užívám s přáteli, je to opravdu zábava." Dokonce nechtěla ani odhalit nějaké podrobnosti ohledně jejího alba, snad jen že nahrála 16 písní! Řekla: ,,Moc si to užívám, že mohu vyjádřit své pocity." Bývalá Disney hvězda se velmi těší na premiéru filmu Spring Breakers, který je plný sexu a drog. "Myslím, že lidé jsou na mě určitým způsobem zvyklí a to bude právě trošku šokující, ale myslím, že v dobrém slova smyslu."


Kopíruj se zdrojem

Spring Breakers bude mít premiéru v Berlíně!

30. ledna 2013 v 20:22 | Natka
Dneska jsem vám psala, že obsazení Spring Breakers pojedou do Madridu a teď tu mam další úžasnou zprávu! :) 19.února se bude konal premiéra i v Berlíně a ani tam Sel a její kolegové nebudou chybět! Jsem strašně moc ráda, že nám bude Sel takhle blízko :o))


Kopíruj se zdrojem


Selena na zahájení časopisu Nylon, 29.1.2013, LA

30. ledna 2013 v 18:16 | Natka
Selena byla včera na party pro zahájení únorového vydání magazíni Nylon, jehož je tváří :) Spolu s ní tam byly i její kamarádky jako Ashley Benson, Francie Raisa, Ashley Tisdale a Charity Lynne :) Sel měla krásné šaty od značky Versace a úžasné botky, které se mi strašně moc líbí. Celkově to Sel velmi slušelo :)

Fotky v HQ

Fotky v MQ

S fanoušky

Kopíruj se zdrojem

Nová fotka pro Adidas NEO

30. ledna 2013 v 15:34 | Natka
Oficiální webové stránky značky Adidas zveřejnily novou fotku Sel z photoshootu pro její kolekci Adidas NEO :)


Kopíruj se zdrojem