Březen 2013

Osobní fotka z natáčení Spring Breakers

31. března 2013 v 16:48 | Natka
Objevila je krásná osobní fotka z natáčení Spring Breakers, na které je (zleva) Rachel, Selena, Harmony, Vanessa a Ashley! :) Škoda, že není v lepší kvalitě.


Kopíruj se zdrojem

Selena na natáčení videoklipu

31. března 2013 v 16:43 | Natka
Jedna fanynka dala na Instagram fotku Seleny a jejího týmu při pauze mezi natáčením nového klipu k písni Come And Get It, který se měl podle ní natáčet v pátek v Los Angeles! :) Ta fotka je sice strašně nekvalitní, ale i tak se na něj už moc těším!! :D


Kopíruj se zdrojem

Miley v soutěži o nejvlyvnější dámu pop music

31. března 2013 v 16:37 | Natka
Miley je nyní ve hře o titul nejvlyvnější dámy pop-music a soutěží s Adele, nad kterou zatím vede a o dost. V prvním kole dokonce porazila Rihannu, v druhém Kelly Clarkson a když vyhraje nad Adele, tak bude v souboji s Bitney Spears! :) Selena bohužel vypadla už v prvním kole, kde jí porazila Britney Spears :o)) Tak prosím pro Miley hlasujte ZDE!


Kopíruj se zdrojem

Selena s Charity v Subway, 29.3.2013

31. března 2013 v 16:28 | Natka
Selena si v pátek zašla se svou dobrou kamarádkou Charity do Subway pro něco k jídlu a z tama se objevila tato úžasná fotka! :)


Kopíruj se zdrojem

Miley v Mac Miller and The Most Dope Family (Epizoda 2)

31. března 2013 v 16:20 | Natka
Miley se objevila v druhé epizodě reallity show rappera Mac Millera! :) Je tam na nějaké party a viděti jí můžete mezi minutami 15:52 a 17:39. Na video se můžete podívat ZDE, já jsem se teda ještě nedívala, ale určitě se mrknu :)


Kopíruj se zdrojem

Na cestě do nahrávacího studia, 29.3.2013, LA

30. března 2013 v 19:47 | Natka
Miley byla včera viděna, když přijížděla do nahrávacího studia v Los Angeles :)


Kopíruj se zdrojem

Nové informace k singlu Come And Get It

30. března 2013 v 19:37 | Natka
Vydání prvního singlu z nové Seleniny desky se blíží a tak Universal Music zveřejnily nové informace k tomuto singlu! :) Níže jsem vám přeložila, co na obrázku píšou.

Come And Get It
Formát: Skladba
Vydavatelství: Hollywood Records
Vydání: 8.4.2013

Informace k produktu
"Come And Get It" je nová skladba Seleny Gomez! Napsala jí Ester Dean (Katy Perry, Usher, Beyoncé), MS Erikson a TE Hermansen (psal pro NE-YO a Rihannu). Je produkována Stargate. "Come And Get It" je první nahlédnutí do jejího alba, které je očekávané v létě.

Délka "Come And Get It": 3:53


Kopíruj se zdrojem
Jedna nová still + dvě nové promo fotky k filmu Spring Breakers

30. března 2013 v 19:24 | Natka
Objevila se jedna krásná still a dvě nové promo fotky k filmu Spring Breakers! :o))


Still

Promo fotky

Kopíruj se zdrojem

J Dash o Miley pro Billboard

30. března 2013 v 19:18 | Natka
Pamatujete si na to "twerking" video, které natočila Miley na píseň WOP od rappera J Dashe? :D Ten nedávno dělal rozhovor pro Billboard a samozřejmě se ho zeptali na Miley :)

Jak jste zjistil, že WOP se vyšplhal v žebříčkách?
Dash: "Bylo to, když jsem ležel doma s bolestmi žaludku a zazvonil mi telefon. Můj kamarád se mě zeptal: "Už jsi to vidět?" Na Twitteru jsem dostal zprávu od Miley, která se mě ptala, jestli jsem viděl už její stránku na Facebooku. Podíval jsem se tedy na to video. Nechápal jsem, že video bylo zveřejněné před hodinou (když jsem se díval) a mělo 12 000likes. Řekl jsem, že to miluju a smáli jsme se nad jednorožcem."

Vy a Miley jste se potkali už někdy?
Dash: "Ona je už dlouho fanoušek mojí hudby a už dříve mi říkala, že bychom mohli na WOP natočil nějaké vtipné video. Nikdy by mě nenapadlo, že to udělá. A nikdy jsem se nestřetli naživo."


Kopíruj se zdrojem

Příjezd do nahrávacího studia, 27.3.2013, LA

29. března 2013 v 20:11 | Natka
Miley byla včera po dlouhé době někde spatřena paparazziema! :) A to, když přijížděla do nahrávacího studia v Los Angeles, kde stále ještě dodělává nějaké detaily na nové desce. Mimochodem, strašně jí to tu sluší!! Líbí se mi ty džíny i to tričko a i ty baleríny, no prostě byla celé krásná! :o)) Taky bych chtěla mít na parkovišti vyhrazeno místo jenom pro mě :D


Kopíruj se zdrojem